GRI (Global Rubber Industries, Pvt. Ltd., Глобал Рабер Індастріз, Прайвет лімітед) є провідним виробником спеціалізованих шин для вантажно-розвантажувальних робіт, сільськогосподарської, промислової, позашляхової та дорожньо-будівельної техніки.

GRI

GRI базується в Шрі-Ланці та має офіси з продажу та склади в США, Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії і Австралії. GRI поставляє шини в більш ніж 50 країнах по всьому світу з 2002 року.

Шини GRI використовуються в найпопулярніших брендах навантажувачів по всьому світу. Ми виробляємо шини для портових причепів, аеропортної техніки, будівельної техніки, міні-навантажувачів, позашляховиків і сільськогосподарської техніки. GRI є найбільшим виробником суцільнолитих шин для екскаваторів в світі та забезпечує виробників оригінального устаткування в Європі.

Шини GRI виробляються із з’єднань передового натурального каучуку. Шини блискуче виконують роботу в найбільш важких умовах експлуатації і забезпечують чудовий комфорт, підвищену безпеку і тривалий термін служби.

Суцільнолиті шини від GRI використовуються в усіх основних навантажувачах, таких як Toyota, Kion Group Linde в Німеччині, Fenwick у Франції, Jungheinrich, Unicarries, Mitsubishi, Hyster, Yale, Crown, Komatsu і всіх інших основних навантажувачів. GRI поставляє шини для забезпечуємо виробників оригінального устаткування (OE) Liebherr і Caterpillar в Європі.

GRI сертифікована в системі ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004. Ми зобов’язуємося захищати і слідкувати за довкіллям за рахунок наших процесів, практичних методів і продуктів.

Закрити меню