Goodyear – американська компанія, найбільший виробник шин.
Компанія Goodyear зобов’язана своїм ім’ям Чарльзу Гудієру – винахіднику процесу вулканізації. Goodyear була заснована братами Чарльзом і Френком Зейберлінг в 1898 р. Заводи компанії Goodyear розташовані в багатьох країнах світу.

Сьогодні Goodyear – найбільша в світі шинна компанія, з присутністю на шести континентах, що виробляє шини з використанням сучасних технологічних розробок і новітніх матеріалів. Перед введенням в експлуатацію їх піддають нещадним випробуванням та проводять різноманітні технічні тестування.

В 2005 році Titan Tire Corporation завершила придбання північноамериканських активів компанії Goodyear з виробництва сільськогосподарських шин, яка включала виробничі потужності в Фріпорт, штат Іллінойс.

В 2011 Titan Tire Corporation завершила придбання бізнесу Goodyear з виробництва сільськогосподарських шин в Латинській Американської в Сан-Паулу, Бразилія. Угода включала завод з виробництва в Сан-Паулу, майно, обладнання та ліцензійну угоду схожу на північноамериканському покупку активів Goodyear в 2005 році. Titan Tire Corporation придбали фізичні активи компанії Goodyear в Юніон-Сіті, завод в штаті Теннессі.

6 листопада 2015 Titan lnternational оголосила, що вона уклала ліцензійну угоду з Goodyear Тire & Rubber Company. Ліцензійна угода дозволяє Titan поширювати і продавати сільськогосподарські шини Goodyear в Європі, на Близькому Сході, в Африці, Росії та інших країн Співдружності Незалежних Держав, а також виробляти такі сільськогосподарські шини в частині ліцензійної території за межами Європейського Союзу.

gyfarmtiresignclrtitan-3

 

 

Закрити меню