Kock та Grasdorf
kock

Німецька компанія KOCK & SOHN GmbH Räder (Кок & Сун) виробляє високоякісне обладнання для тракторів, колісних навантажувачів, а також диски та здвоєні колеса для сільського господарства і будівельної промисловості. Це сімейний бізнес, який через чудову якість продукції за 50 років перетворився з компанії з одним робітником на компанію більш ніж з 70 співробітниками.

 

 

 

grasdorf

Німецька компанія Grasdorf Wennekamp GmbH (Грасдорф) є одним з найбільших європейських виробників спеціальних коліс для сільськогосподарської, портової, спеціалізованої та будівельної техніки, систем для тракторів, комбайнів, автокранів, збиральних машин та іншої техніки. Свою історію компанія почала 1981 року. На сьогоднішній день компанія співпрацює з багатьма підприємствами і фірмами, відкриває свої представництва на території Європи.

Завдяки застосуванню сучасного виробничого обладнання як обробний центр CNC, зварювальних роботів і 100%-му контролю обороту коліс, гарантується знаменита якість від Грасдорфа.

 

Колеса від Грасдорфа та Кока мають особливу високу надійність і застосовуються там, де необхідний найякісніший, перевірений продукт при екстремальних навантаженнях.

 

За інформацією звертатись у відділ продажу

тел.: (044) 200-17-74

тел.: (067) 44677-72

тел.: (096) 228-29-77 

ел. пошта: vop.oleksiy@gmail.com

 

Закрити меню