Американська шинна компанія Titan Tire, яка об’єднує дві лінійки фірмової продукції Titan і GOODYEAR Farm Tire, запустила у виробництво нові моделі низькопрофільних (LSW) сільськогосподарських шин Goodyear для тракторів, комбайнів та обприскувачів.
Згідно з конструктивними особливостями, LSW-шини мають більший діаметр колеса і меншу бічну стінку в порівнянні зі стандартними покришками. Таке інженерне рішення призводить до підвищеної стабільності, кращої стійкості, меншого тиску на ґрунт і можливості розвивати великі швидкості без енергетичних втрат.

Відчуй переваги LSW:

Нижчий тиск
LSW дозволяє працювати при тиску на 40% менше ніж в стандартних шинах. Більш низький тиск зменшує ущільнення ґрунту.

Швидкість
LSW допомагає зменшити підстрибування і дорожній скок, що призводить до збільшення швидкості перевезень між полями, зберігаючи при цьому вашу роботу продуктивною і прибутковою.

Плавна їзда
LSW забезпечує більш плавний хід і в полі і на дорозі. Менша бокова стінка зменшує віддачу, дорожній скок і підстрибування.

Стабільність
Збільшений діаметр обода LSW зменшує коливання машини, що призводить до більшої поперечної стійкості на схилах без необхідності збільшення тиску повітря.

Безпека
Менш сильний удар і велика стабільність на кривих веде до поліпшення комфорту і безпеки оператора.

Економія палива
LSW сприяє збільшенню окружності кочення для поліпшеної економії палива.

5 причин, чому шини LSW – кращий вибір

Наглядний зразок переваги шин LSW (технологія низької боковини) над звичайними шинами можна побачити у відео “Шини LSW пройдуть там, де інші шини не зможуть”

Закрити меню