Під час зберіганні шини повинні бути захищені від дії кисню і озону. Хоча у сільськогосподарських шинах Goodyear використовують значно більшу кількість матеріалів, які захищають їх від дії озону і кисню, ніж в автомобільних шинах або шинах для вантажних автомобілів, слід дотримуватися обережності при зберігання, щоб подовжити тривалість експлуатації шин. Оскільки шини легко вбирають в себе масло, мастило, паливо та інші розчинники, вони ніколи не повинні зберігатися на маслянистих підлогах або поруч з летючими розчинниками. Це, як правило, може привести до пошкодження і ослаблення шини.
fuel

 

 

 

 

 

 

Монтовані та незмонтовані шини повинні зберігатися далеко від двигунів, генераторів і дугового зварювання, тому що всі вони є джерелом озону. Озон атакує гуму, що приводить до тріщини під будь-яким прикладеним навантаженням.

Ozone influenceЦі тріщини оголюють більше поверхню і дія озону може привести до псування гуми, що в свою чергу до пошкодження каркаса шини. Оскільки тепло і світло також можуть псувати шини, слід зберігати їх в прохолодному, захищеному від світла місці. Шини повинні бути захищені від сонячного світла під навісом або покриті непрозорим брезентом чи чорним поліетиленом.

Для зберігання шин, встановлених на ободах, але не на техніці, наприклад на здвоєних колесах, необхідно знизити тиск в шинах до 10 фунтів на квадратний дюйм (0,69 бар) і зберігати їх у вертикальному положенні. Зняті з ободів шини можна навіть покласти рівномірно боком одну на одну, але не багато, щоб не деформувати нижню шину. Щоб захистити шини, встановлені на техніку при зберіганні протягом шести або більше місяців, потрібно заблокувати техніку для зменшення напруги на шини. В шинах, розміщених не на землі, тиск може бути знижено до 10 фунтів на квадратний дюйм (0,69 бар). Якщо не представляється можливим підняти шини, потрібно збільшити тиск в шинах до 25 відсотків вище рівня, необхідного для фактичного навантаження на шину, щоб зменшити відхилення. Техніка повинна бути переміщена час від часу, щоб змінити навантаження в зоні контакту шини із землею. Необхідно зменшити тиск в шинах до рекомендованого робочого значення, коли будете знову використовувати техніку.
466107202

Закрити меню